Suray isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Suray isminin sitemizde görüntülenme sayısı 11.452.

Suray ismi için yaptığımız ankete katılan 18 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,17.

Ziyaretçilerimizden 69 kişi Suray ismini öneriyor, 25 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 16 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Suray ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Suray ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Benimde isimin suray ben aslen Türkmenistanliyim manasini hic bilmiyordum bizim orda kiz isimi olarak geçiyor internetden arasdirdim hint ce
güneş anlamini veriyormus çokta sevindim tavsiye ediyorum ismimden çok memnunum:)))

suray Mamedova

Benimde isimin suray ben aslen Türkmenistanliyim manasini hic bilmiyordum bizim orda kiz isimi olarak geçiyor internetden arasdirdim hint ce
güneş anlamini veriyormus çokta sevindim tavsiye ediyorum ismimden çok memnunum:)))

suray Mamedova

translate.google.com adresine suray yazıp dili Hintçe seçerseniz cevabı göreceksiniz.

suray

Slm valla benim adimda suray aslen bulgaristanliyim benim babamda hint filimindan etkilenerek ismimi suray koymus

suray kahraman

Mrb arkadaşlar ne kadar ilginç bi ismimiz varmış ne zamandır arıyordum anlamını ama 4-5 ay önce bldum amerikalı bi iş adamının da adı suray çıktı tesadüfen ona sordum net te mail attım anlamını sordum hint kökenli olup anlamının güneş olduğunu yazmış.

Suray Öztürk

Suray’n kökeni bulgarcadan gelmemektedir. Kökeni hint dilinden gelmekte olup yakamoz anlamını taşımaktadır. Dünyada en fazla bu isim uzak doğuda kullanılır. Bulgaristanda sadece türk kökeninden olan soydaşlarımızın kullandığı bir isimdir.

Suray Alışkan

Arkadaslar burda cok arkadas suray isminin anlamı nedir diye googleden aradı benim adımda suray ben 25 yasındayım bana belki inanmayacaksınız ama ben bu ismin anlamını ve nerden geldini arastırdım ve sonunda buldum sizde bilirsinizki cok eski yılarda hint filmleri vardı ozaman benim babam bu hint filmini izlerken ordan bir kişinin suray dedini duymus benim babamında bu isim hosuna gitmis ve ismimi suray koymuslar bu suray isminin anlamı hint cete güneş anlamına geliyor yani kimin adı suray sa anlamı hinc cede güneş tir inanmayanlar benim msn neme emeil atsınlar arkadaslar ıspatlarım iyi günler.

Suray Aktan

Bu ismin anlamını 27 yaşıma gelmiş olmama rağmen halen bulabilmiş değilim. İlgili mercilere (annem ve babama) danışmama rağmen hep manzeret dolu sözlerle oyalanmış bulunmaktaydım. Sizin beni bu konuda aydınlatmanızdan dolayı son derece mutlu olduğumu bildirir şükranlarımı sunarım. (büyükelçi). ;).

Suray Bilmemne

Suray ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Suray ismini taşıyan önemli şahsiyetler hakkında bilgiye ulaşamadık. Yardımcı olmak isterseniz, Ünlü Ekle sekmesinden bize yardımcı olabilirsiniz.

Suray isminin analizi

Suray isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

S harfi :
Hayalperestlik
U harfi :
Durgun, çok ağır hareket etme
R harfi :
Sert yapıya sahip olma
A harfi :
Atılgan, enerjik
Y harfi :
Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşamak

Suray isminin numerolojisi

Suray isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

S =
22
U =
25
R =
21
A =
1
Y =
28
Toplam =
97

Suray isminin farklı yazılış biçimleri

Suray isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Suray isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.