Alen isminin anlamı

Alen isminin anlamı

Saygınlık, başarı. Anlamının eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum yada iletişim şeklinde bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  • Nitelik
  • Karakteristik
  • Çekici
  • Modern
  • İlginç
  • Karizmatik
  • Alen ismi Kur'an-ı Kerim'de geçmiyor.
  • Baha Öğer

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Alen isminin sitemizde görüntülenme sayısı 33.727.

Alen ismi için yaptığımız ankete katılan 32 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,16.

Ziyaretçilerimizden 193 kişi Alen ismini öneriyor, 134 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 19 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Alen ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Alen ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yabancı isim gibi duruyor.

Esra

Benim oğlumun adıda alen kuran-ı kerim’dede geçiyor yasin suresinde ve türçede aleniden geliyor açık,yalın demek çocugu olacak kişilere tavsiye ederim kolay degişik bir isim benim eşim boşnak oldugu için orda çok yaygın fatihin dedigine katılıyorum alen islamovic bir kere dinleyin derim ;) süper.

Canan

2 ay sonra dogacak oglumuzun adını alen koymaya karar verdik eşimin seçimi bende saygı duyarak onaylıyorum. Hatta gittikçe hoşuma gittikçe hoşuma gitmeye basladı.

Ahu Gül

Esimi kandirirsam oglumunun adini alen koyacam cok guzel bi isim.

Sinan

Alen kuranı kerimdede geçiyor [alen nas--alen nar) bosnalı müslümanlar arasında nu isim çok yaygın hatta alen islamovic adında bir rack şarkıcıda var alen uluslar arası bir isim kökeni arapça ama herkes ermenice olarak biliyor.

Fatih Yalçınsoy

Bu ismi çok beğeniorum oğlum olursa adını alen koyucam:).

Sevgi

Alen ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Alen ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Alen olan önemli kişiler

Alen Islamović

Aliya "Alen" Islamović (17 Ağustos 1957, Skolac / Bosna-Hersek) 1979 - 1986 yılları arasında Divlje Jagode, 1986 - 1989 Bijelo Dugme gruplarında solistti. Bijelo Dugme grubunda Goran Bregović ile beraber çalışmışlardır.

Alen Bokšić

Alen Bokšić (Doğum Tarihi: 21 Ocak 1970), Hırvat eski milli futbolcu.

Alen Markaryan

Alen Markaryan, (Doğum Tarihi: 30 Haziran 1966, İstanbul) Ermeni asıllı Türk amigo, spor yazarı ve Çarşı grubunun liderlerinden biri. İnönü Stadı'nda oynanan futbol maçlarında kapalı tribünü, basketbol karşılaşmalarında ise pota arkası tribününü yönetir. Müsabakaların başlamasına dakikalar kala taraftarlarca sahaya davet edilir.Bir süre önce BJK TV'de yayınlanan "Karakartal Forum" programının yorumcularından birisiydi. İstanbul Çarşı ve Alen Markaryan, Çarşının İstanbuldan sonra en büyük ve etkili yerlerinden biri olan İzmire devamlı olarak ziyaretler gerçekleştirmekte ve Anadolu'nun birçok bölgesine seyahat etmektedirler. Quaresma adında bir kitabı bulunan Alen Markaryan aktif olarak makaleler, köşe yazıları ve şu an üzerinde çalıştığı kitabının yazımını sürdürerek yazarlığına devam etmektedir.

Alen isminin analizi

Alen isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

A harfi :
Atılgan, enerjik
L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
N harfi :
Sağduyu

Alen isminin numerolojisi

Alen isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

A =
1
L =
15
E =
6
N =
17
Toplam =
39

Alen isminin farklı yazılış biçimleri

Alen isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Alen isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.