Akgün isminin anlamı

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkiye'de Akgün ismini taşıyan yaklaşık 5.450 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Akgün ismi en çok kullanılan 1194. isim olup, yaklaşık olarak her 14.724 kişiden biri Akgün adını taşımaktadır.

Akgün isminin sitemizde görüntülenme sayısı 3.624.

Akgün ismi için yaptığımız ankete katılan 27 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,52.

Ziyaretçilerimizden 17 kişi Akgün ismini öneriyor, 16 kişi ise önermiyor.

Akgün ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Akgün ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Akgün ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Akgün ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Akgün olan önemli kişiler

Akgün Akova

Akgün Akova (Doğum Tarihi: 1962, Akyazı), Türk şair. Şiir dışında fotoğrafçılıkla da ilgilenen Akova'nın deneme, fotoğraf, gezi alanlarında da kitapları vardır. Seyahat editörlüğü, doğa fotoğrafçılığı ve gezi yazarlığı da yapan şair, hem üniversitelerde hem de özel eğitim kurumlarında "yaratıcılık" dersleri de vermektedir.

Akgün Kaçmaz

Akgün Kaçmaz (Doğum Tarihi: 1 Ocak 1935, Ankara), Türk eski millî futbolcu. Fenerbahçe kulübü tarafindan kulübün efsane futbolcuları arasında gösterilmektedır.[1] 1954 FIFA Dünya Kupası finallerine katılan kadroda yer aldı.
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

İkinci ismi Akgün olan önemli kişiler

Hasan Akgün (Trabzon doğumlu)

Dr.Hasan Akgün, (Doğum Tarihi: 2 Şubat 1955, Araklı, Trabzon), Türk, siyasetçi. 1994'ten beri İstanbul Büyükçekmece ilçesi belediye başkanı.

Hasan Akgün (Giresun doğumlu)

Hasan Akgün (Doğum Tarihi: 1957, Güney, Giresun), Türk siyasetçi.

Soyadı Akgün olan önemli kişiler

Aykut Akgün

Aykut Akgün, (Doğum Tarihi: 18 Eylül 1987, Karlsruhe, Almanya), Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da kiralık oynamaktadır.

Mehmet Akgün

Mehmet Akgün (Doğum Tarihi: 6 Ağustos 1986, Bielefeld), Orta saha mevkinde forma giyen Türk futbolcu.9 Ocak 2014'de Kayseri Erciyesspor'a transfer oldu.

Mevlüt Akgün

Mevlüt Akgün, (Doğum Tarihi: 10 Ekim 1966, Çatak, Karaman) Türk hukukçu ve siyasetçidir. Akgün TBMM'de 22. dönem, 23. dönem ve 24. dönemlerde Karaman ilinden Milletvekili seçilerek görev yapmıştır. [1]
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Caner Akgün

Caner Akgün (Doğum Tarihi: 18 Mayıs 1992, Bornova, İzmir), Türk futbolcu. Kiralık futbolcu statüsünde 3. Lig ekiplerinden Tekirova Belediyespor'da forma giymektedir.

Lale Akgün

Dr. Lale Akgün (d 17 Eylül 1953, İstanbul, Türkiye), Türk asıllı bir sosyal demokrat (SPD) Alman siyasetçi ve psikolog.

Mensur Akgün

Mensur Akgün, bilim insanı, siyasi analist ve sivil toplum aktivistidir. Aynı zamanda Star Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır. Meslektaşı Sylvia Tiryaki’yle birlikte İstanbul merkezli olan ve İstanbul Kültür Üniversitesi himayesinde bulunan Global Political Trends Center (Küresel Siyasal Eğilimler Merkezi) adlı araştırma birimini kurdu. Halen Türk Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı’nın Dış Politika Programı’nın danışmanlığını ve Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği tarafından yayınlanan analitik bir derginin editörlüğünü yapmaktadır. Mensur Akgün İstanbul Kültür Üniversitesi İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi’nde Uluslararası ilişkiler ve Türk Dış Politikası derslerini vermektedir.

Tuncay Akgün

Tuncay Akgün (Doğum Tarihi: 28 Mayıs 1962, Eyüp, İstanbul), karikatürist.

Akgün isminin analizi

Akgün isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

A harfi :
Atılgan, enerjik
K harfi :
Başarı, unvan sahibi olma
G harfi :
İnatçı kişilik, gerginlik
Ü harfi :
Başarısının sürekli engellenmesi
N harfi :
Sağduyu

Akgün isminin numerolojisi

Akgün isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

A =
1
K =
14
G =
8
Ü =
26
N =
17
Toplam =
66

Akgün isminin farklı yazılış biçimleri

Akgün isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Akgün isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.