Erbatur isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Erbatur isminin sitemizde görüntülenme sayısı 3.786.

Erbatur ismi için yaptığımız ankete katılan 6 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,17.

Ziyaretçilerimizden 26 kişi Erbatur ismini öneriyor, 21 kişi ise önermiyor.

Erbatur ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Erbatur ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Erbatur ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Erbatur ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Erbatur olan önemli kişiler

Erbatur Çavuşoğlu

Erbatur Çavuşoğlu: kent plancısı, akademisyen ve müzisyen. 30 Mayıs 1974 tarihinde Konya'da doğdu. Konya Meram Anadolu Lisesi'nin ardından, Mimar Sinan Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'nü bitirdi. Aynı bölümde master ve doktora çalışmasını tamamladı. Halen bu bölümde Y. Doç. Dr. olarak görev yapmakta, dersler vermekte, çeşitli gazete ve dergilerde şehircilik yazıları yayınlamakta, aynı zamanda Türkçe Sözlü Rock grubu Zardanadam’da vokalist ve şarkı yazarı olarak yer almaktadır.

Soyadı Erbatur olan önemli kişiler

Nevin Gaye Erbatur

Prof.Dr.Nevin Gaye Erbatur (Doğum Tarihi: 1950, Kocamustafapaşa) 22. Dönem ve 23. Dönem CHP Adana milletvekilidir. Hacettepe Üniversitesi Kimya Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı fakülteden doktorasını aldı. Kimya Yüksek Mühendisi ve Öğretim Üyesidir. İngiltere 'de University of Aston ve ABD 'de Colorado State University 'de araştırmacılık yaptı. Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kurucu Öğretim Üyesi ve Kimya Bölüm Başkanı, Çukurova Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma Merkezi Kurucu Müdürüdür. Rotary International'in "The Jean Harris Award" uluslararası ödülünü almıştır. AB Uyum Komisyonu üyesi ve Parlamentolar Arası Birlik (PAB) Türk Grubu Başkan Yardımcısıdır. Evli ve 1 çocuk annesidir. İngilizce bilir.

Erbatur isminin analizi

Erbatur isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
R harfi :
Sert yapıya sahip olma
B harfi :
Ön sezilerinin kuvveti
A harfi :
Atılgan, enerjik
T harfi :
Duygularını zor ifade edebilme
U harfi :
Durgun, çok ağır hareket etme
R harfi :
Sert yapıya sahip olma

Erbatur isminin numerolojisi

Erbatur isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

E =
6
R =
21
B =
2
A =
1
T =
24
U =
25
R =
21
Toplam =
100

Erbatur isminin farklı yazılış biçimleri

Erbatur isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Erbatur isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.