Elizan isminin anlamı

Bizde kizimizin adini elizan hafsa koymayi dusunuyoruz ikisini birbirine cok uyumlu bulduk elizan ismi kulaga cok hos geliyor.

elizan

Benim eşim dört aylık hamile ve inşallah hayırlısıyla kızım olcak ve ismini Elizan koyacağız allahın izniyle. Çok güzel anlamıda güzel

ibrahim

inşallah olursa düşünüyoruz umarım anlamı doğrudur

hira deniz

benim adımın anlamı ne güzelmiş:)

elizan

BENİMDE ÜÇ BUÇUK YAŞINDA BİR KIZIM VAR ELİF ELİZAN GENELDE YABANCI OLDUĞUN İÇİNMİ ELİZAN İSMİNİ KOYDUN DİYOLAR ANLAMI ÇOK GÜZEL İSİMLERİNE YAKIŞIR HAYIRLI EVLAT OLURLAR İNŞ.

GÜNAY ABASZADE KOPUZ

Tam bir haftalik kizim :)
Adini ilk basda Elizan koyacaktim. Ama bir kac kisi sorduki bu kürt ismimi diye :(
Bizde o halde ismini Elif koyduk ;)

suat

Bu adı herkese öneriyorum.

Elizan Erdoğan

Benimm kizimin ismide elizan cok güzel anlamida öyle kulagada cok hos geliyyor. Kim ne derse deasin ad bir boncuk degilmi.

Yildiz Tekinarslan

Gökteki ezan sesi.

Buğra

Benim de kizimin adi elızan. Kizim ise suan tam 6 aylik vede dunyalar tatlisi:) bu isim bana cok hitab etti cok begendim hem kulaga hem goze hem dile cok hos geliyor asiqim ben elızan ismine. Yavrum elızanım. Bu isim fazla kimsede yok bu yuzden benim icin dahada ozel. Kizim tasiyor bu ismi kurbanim sana elızanım.

Nurten

Bence hoş değil kız için kaba bir isim.

Merve

Benım kızım adı da elızan kulaga cok hos gelıyor. Kızımda ısmını cok sevıyor. Anlamı cok guzel.

Çiğdem

Bence hoş değil kulağa hoş gelmiyor daha ne güzel isimler var bence daha hoş kız isimlerinden koyabilirsin ceylin ecrin esila sude gibi şimdi bunlar varken elizan koymak tabi herkesin tercihi.

Betül

Arkadaslar ya elizan diyince akla kurtce isim gelmiyomu. İsmi cok sevdim, kizimin adini elizan koymak istiyorum, ama bana elizan isminin kurtcemi oldugunu sorunca cok sinirleniyorum. Kulaga nasil duyuluyor sizce.

Elizan

Benim ismimde elizan galiba türkiyede elizan ismini ilk duyuranda benim :d.

Elizan

Benim kızımın adı elizan anlamı çok güzel.

Sevgi