Linda isminin anlamı

Linda isminin anlamı

İspanyolcada ’’güzel’’ anlamına geliyor.

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Linda isminin sitemizde görüntülenme sayısı 28.965.

Linda ismi için yaptığımız ankete katılan 71 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,46.

Ziyaretçilerimizden 162 kişi Linda ismini öneriyor, 82 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 13 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Linda ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Linda ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Güzel bir isim. İsteyen 2. İsimle koyabilir. Söylenmesi çok hoş anlamı da.

Hamide

İyi.

Asu

Gavur ismi oldugu anlaşılıyor. Müslüman türk evladına, gavur ismi koymak yakışmaz. Ama ülkemizdeki gayr-i müslimler bu ismi kullanabilir.

Mehmet Rauf

Linda ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Linda ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Linda olan önemli kişiler

Linda B. Buck

Linda Brown Buck (29 Ocak 1947, Seattle- ...) 2004 Nobel Tıp Ödülü Sahibi ABD'li bilim insanıdır.

Linda Király

Linda Király (Doğum Tarihi: 28 Şubat 1983) New York, Amerikan - Macar şarkıcı ve söz yazarı. Macarca ve İngilizce bilen Linda, hem İngilizce hem de Macarca şarkılar seslendirmektedir.

Linda Blair

Linda Denise Blair (Doğum Tarihi: 22 Ocak 1959) Akademi Ödülleri adayı ve Golden Globe ödülü sahibi ABD'li oyuncu. 1973 yapımı The Exorcist ve Exorcist II: The Heretic filmlerindeki Regan rolü ile tanınır.

Linda Fiorentino

Clorinda "Linda" Fiorentino (Doğum Tarihi:9 Mart,1958) BAFTA sinema ödülllerine aday gösterilmiş aktrisdir.Vision Quest filmiyle girdiği sinema dünyasında bir süre sonra,The Last Seducation,Unforgettable ve Men in Black filmleriyle meşhur oldu.En son Wesley Snipes ile oynadığı Liberty Stands Still (2002) filminde görünmüşdür.1992 yılında evlendiği John Byrumdan bir yıl sonra boşanmışdır fakat yine de,Johnun çoçukları ile çok yakın ve onları görmeye gidiyor.

Linda Hamilton

Linda Carroll Hamilton (Doğum Tarihi: 26 Eylül 1956; Salisbury, Maryland), Altın Küre Ödülü'ne aday gösterilmiş ABD'li aktris. Linda Hamilton The Terminator film serilerinde Sarah Connor rolüyle tanındı. Linda henüz 5 yaşındayken babası bir araba kazasında öldü.

Linda Howard

Linda Howard, asıl adı Linda S. Howington 3 Ağustos 1950 doğumlu Amerikan bir yazardır. 1982 yılından beri kitap yazmaya devam ediyor. Kocası Gary F. Howington ile Alabama'da iki golden retrieversıyla yaşıyorlar. 3 tane üvey çocuğu ve üç tane torunu var.

Linda Hutcheon

Linda Hutcheon (Doğum Tarihi: 24 Ağustos 1947), Kanadalı yazar ve eleştirmen. Yazın kuramı, opera ve Kanada araştırmaları üzerinde çalışmaktadır. Kanada Nişanı sahibi olan yazar halihazırda Toronto Üniversitesi İngilizce Bölümü'nde profesör olarak görev yapmaktadır. Hutcheon 2000 yılında Modern Language Association başkanlığına seçilerek bu onuru yaşayan üçüncü Kanadalı olmuştur. Yazarın postmodernizm üzerine yazıları da bulunmaktadır.

Linda Kisabaka

Linda Kisabaka (Doğum Tarihi: 9 Nisan 1969, Wuppertal) 800 metre dalında yarışan Alman atlet kişisel en iyi derecesinin 1996'da 1:58.24 ile gerçekleştirdi.

Linda Martin

Linda Martin (Doğum Tarihi: 17 Nisan 1947; Omagh, Tyrone, Kuzey İrlanda, Birleşik Krallık), İrlandalı şarkıcı ve televizyon sunucusu.

Linda Ronstadt

Linda Ronstadt ABD'li kadın rock yıldızı. 1960'lı yıllarda folk rock yaparak müzik hayatına başlamıştıır. 1980'li yıllarda ünü zirveye ulaşmıştır. All My Life şarkısı ile ülkemizde de tanınır hale gelmiştir.

Linda Arvidson

Linda Arvidson (Doğum Tarihi: 1884 - Ölüm Tarihi: 26 Temmuz 1949) ABD'li sessiz sinema oyuncusu.

Linda isminin analizi

Linda isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma
İ harfi :
Kırılganlığı
N harfi :
Sağduyu
D harfi :
Üstün güçlere sahipliği
A harfi :
Atılgan, enerjik

Linda isminin numerolojisi

Linda isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

L =
15
İ =
12
N =
17
D =
5
A =
1
Toplam =
50

Linda isminin farklı yazılış biçimleri

Linda isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Linda isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.