Öge isminin anlamı

Öge isminin anlamı

1. Çok akıllı. Yaşlı kimse. 2. Bir ulusun büyüğü, ileri geleni. 3.. Hekim. 4. Ün, şöhret.

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son İki Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Öge isminin sitemizde görüntülenme sayısı 5.175.

Öge ismi için yaptığımız ankete katılan 12 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,50.

Ziyaretçilerimizden 49 kişi Öge ismini öneriyor, 45 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 1 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Öge ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Öge ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Öge ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Öge ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soyadı Öge olan önemli kişiler

Hakan Öge

Hakan Öge, Türk doğa sporcusu ve denizcisi. Aynı zamanda Atlas Dergisi fotoğrafçısıdır. 1964 Ordu doğumludur. Mardek isimli teknesiyle Mayıs 2004'de dünya turuna başlayan Hakan Öge, Macellan Boğazı üzerinden yaptığı dünya turunu 15 Temmuz 2007 tarihinde İstanbul'da tamamlamıştır. Hakan Öge daha öncede paramotor ile Sinop İnceburun'dan Anamur'a uçarak dünyanın paramotorla en uzun uçuşunu gerçekleştirmiştir.

Sanem Öge

25 / 11 / 1977 de İstanbul’da doğdu. 1994 yılında Şahika Tekand yönetiminde Stüdyo Oyuncuları Oyunculuk Stüdyosu’nda oyunculuk eğitimine başladı. Aynı dönemde İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi böülümünde okumaya başladı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İTÜ Sanat Tarihi yüksek lisans eğitimine başladı ama yarıda bıraktı. İkinci yüksek lisan denemesine ise 2007 yılında Kadir Has Üniversitesi "Film ve Drama Bölümü"nde oyunculuk odaklı yüksek lisans eğitimi alarak başladı ve 2009’da tamamladı. Çok kısa bir süre İngilterede yaşadı ve bir lunaparkda çalıştı. İngiltere dönüşü, Türkiye'de, asıl tutkusu olan oyunculuktan önce yaptığı ilk iş "istanbul-net.com" sitesinin sanat sayfası muhabirliği oldu. Daha sonra, Radikal gazetesi yaşam servisi muhabirliği yaptı. Alfa Yayınları, Everest Yayınları, Can Yayınları gibi yayın evlerinde editörlük, çevirmenlik gibi işler yaptı. Birçok yayın için röpörtajlar, yazılar yazdı. Uzun süre yaptığı oyunculuk dışı işleri, asıl mesleği olan oyunculuk ile birlikde yürüttü. Sanem Öge profesyonel oyunculuk hayatına ise Stüdyo Oyuncuları bünyesinde başladı. Daha sonra Ve Diğer Şeyler Topluluğu, Tiyatro Oyunevi, İstanbul Devlet Tiyatrosu gibi tiyatrolarda önemli roller üstlendi. Çalıştığı tiyatro yönetmenleri arasında, Şahika Tekand, Mahir Günşiray, Müge Gürman, Yeşim Özsoy Gülan, Özen Yula türk tiyatrosunun önemli isimleri vardır. Sanem Öge Tiyatro ve Sinema alanlarında gösterdiği performanslarla birçok kere, ödüllere layık görülmüştür. Çalıştığı tiyatro gurupları ile yurt içi ve yurt dışı festivallaerde yer almışdır.

Volkan Öge

Volkan Öge (Doğum Tarihi: 3 Kasım 1982; İstanbul[1]), Türk oyuncu.

Öge isminin analizi

Öge isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

Ö harfi :
İçine kapalılık
G harfi :
İnatçı kişilik, gerginlik
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele

Öge isminin numerolojisi

Öge isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

Ö =
19
G =
8
E =
6
Toplam =
33

Öge isminin farklı yazılış biçimleri

Öge isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Öge isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.